Web Designer

Łódź Pełny etat

Twoje zadania to:

  • projektowanie, konfigurowanie i administrowanie stronami internetowymi,
  • tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności systemowych,
  • projektowanie i wdrażanie layoutu i elementów graficznych,
  • utrzymanie istniejących stron internetowych.
Oferujemy Ci:
  • pracę przy dedykowanych systemach webowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w miłej, komfortowej atmosferze w najlepszym zespole,
  • dodatki w postaci karty Benefit.
Nasze Oczekiwania
  • dobra znajomość najnowszych technologii HTML5, CSS3,
  • dobra znajomość PHP i MySQL,
  • dobra znajomość skryptowych języków programowania Javascript, jQuery, Ajax,
  • umiejętność projektowania i wdrażania grafiki komputerowej,
  • umiejętność pisania "czystego", poprawnego kodu,
  • znajomość tematyki UX,
  • znajomość tematyki wzorców RWD i stron mobilnych.
Dodatkowym atutem będzie:
  • własne portfolio,
  • praktyczna znajomość pakietów Adobe,
  • znajomość systemów CMS: Wordpress, Joomla,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.