Zarząd

Piotr Wrotek

CEO, Board Member

Z Internetem związany od 18 lat. Prowadził projekty e-commerce, projekty mediowe dla firm polskich i międzynarodowych działających w branżach AGD/RTV, turystycznej i budowlanej. Od 6 lat zaangażowany w branżę dziecięcą i współpracę z firmami parentingowymi. Zarządza Grupą Fine, gdzie odpowiada przede wszystkim za budowanie portfela Klientów, współtworzenie oraz koordynację strategii marketingowych i sprzedażowych.

Jego ulubiona dewiza to "Rozpocznij tam, gdzie jesteś. Wykorzystaj to, co masz. Zrób to, co możesz". Lubi prostotę i szczerość, którymi kieruje się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

Łukasz Wrodycki

CFO, Board Member

W branży marketingowej od 2010 roku, kiedy to powstały pierwsze spółki Grupy Fine specjalizujące się w projektach internetowych. Absolwent International Faculty of Engineering na kierunku Business and Techonlogy oraz MBA International’s Masters School w Holandii ze specjalizacją International Finance. Zdobyte wykształcenie pozwala na sprawne zarządzanie w firmie obszarem finansów oraz projektów unijnych, a szacunek do ludzi umożliwia nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.